У Києві підписали угоду про добудову нового корпусу "Охматдиту"

У Києві підписали угоду про добудову нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ"

  • Київ
  • 11 листопада 2015 11:42

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу МОЗ України.

Відзначається, що угоду між ДП "Укрмедпроектбуд" та переможцем відкритого конкурсу по визначенню генпідрядника ТОВ "Альтіс-Констракшн" підписали 9.

"Це відкриває будівельникам шлях на майданчик, щоб нарешті поновити роботи на довгобуді", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника Головного лікаря НДСЛ "Охматдит" з організації методичної роботи Олени Мешкової, новий корпус лікарні необхідно будувати якомога швидше, адже "потік пацієнтів зростає щороку на мінімум 1,5 тисяч осіб".

"Сьогодні він вже досяг 19 тисяч хворих, тоді як в 2011 році їх було 16 тисяч. Батьки навіть для діагностики возять дітей за кордон, ситуація критична. За ці два роки ми підготували команду спеціалістів, які вже готові працювати на новому обладнанні", - підкреслила вона.

У МОЗ нагадали, що 27 жовтня ДП "Укрмедпроектбуд" акцептувало пропозицію ТОВ "Альтіс-Констракшн", загальна вартість якого склала 389,979 мільйона гривень.

Нагадаємо, будівництво нового сучасного корпусу НДСЛ "ОХМАТДИТ" зупинилося восени 2013 року через відсутність фінансування.

Наприкінці 2014 року у Державному бюджеті на 2015 рік на добудову нового корпусу НДСЛ "ОХМАТДИТ" було передбачено 500 мільйонів гривень.

У серпні МОЗ оголосило відкритий конкурс на вибір генпідрядника з добудови нового корпусу дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

ДП "Укрмедпроектбуд" отримало тендерну документацію від 14 компаній.

Однак процедура розкриття пропозицій учасників, що мала відбутися 16 вересня, декілька разів переносилася через скарги до Антимонопольного комітету. Після розгляду усі скарги були відхилені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook