ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві нараховуватимуть плату за тепло залежно від температури та площі квартири

У столиці впроваджуватимуть механізм нарахування за опалення, зважаючи на температуру зовнішнього повітря та кількість опалювальних днів
Depo.
22 грудня 2015 13:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Так, у багатоквартирних житлових будинках, де ще не встановлено прилади обліку тепла, нарахування за опалення здійснюватиметься, зважаючи на зовнішню температуру повітря.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України набула чинності з 19 грудня (Постанова КМУ №1037 від 30 жовтня 2015 року "Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря").

Документ визначає особливості нарахування плати за опалення для населення у разі відсутності будинкового лічильника тепла.

Для мешканців цих будинків нарахування здійснюватиметься "з розрахунку за 1 кв. метр (куб. метр) опалюваної площі (об’єму) квартири (будинку садибного типу) та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря та фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим".

Таким чином, механізм дає підстави нараховувати плату за принципом, який максимально відображає реально спожите тепло.

Київ став першим в Україні містом, яке розпочало реалізацію цього механізму в форматі пілотного проекту та надало можливість справедливого нарахування споживачам як із будинковими приладами обліку, так і без них. 

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ