ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві почали звільняти паркувальників

З початку року у столиці звільнили 75 паркувальників
Depo.
28 квітня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, директор "Київтранспарксервісу" Володимир Першин зазначив, що відділом безпеки та відділом контролю якості надання послуг здійснюються регулярні та планові перевірки (виїзди) якості роботи контролерів паркувальників, начальників районів та їх заступників.

"На підприємстві ми сьогодні працюємо над тим, аби повернути втрачену за минулі роки довіру мешканців міста до паркувальників. Проводимо постійний інструктаж співробітників щодо того, як обслуговувати водіїв на паркувальних майданчиках, які вимоги до обігу готівкових коштів, наголошуємо на необхідності видавати чеки та талони. Ставимо собі за мету, аби паркувальник сприймався як людина, яка отримує від водіїв встановлену плату за користування парковкою, що перераховується до міського бюджету, а не до власної кишені. Саме довіра киян може збільшити рівень сплати за цю послугу", - сказав Володимир Першин.

Як зазначив директор підприємства, за порушення посадових інструкцій з початку року звільнено 9 начальників районів. Крім того, звільнено 75 контролерів паркувальної служби.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.