UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Києві прибрали незаконну споруду, яку виявили ще у жовтні 2019 року

На перехресті вулиць Канальної і Сортувальної у Дарницькому районі столиці демонтували самовільно всановлену споруду, яку виявили ще у жовтні 2019 року

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на "Вечірній Київ".

У жовтні 2019 року представники Дарницької райдержадміністрації виявили самовільно встановлене газозаправне обладнання для облаштування АЗС на перехресті вулиць Канальної і Сортувальної та написали заяву до поліції, а також лист до Департаменту муніципальної безпеки міськради  з пропозицією провести перевірку законності її розміщення.

Відповідно до даних публічної кадастрової карти України, функціональне призначення даної земельної ділянки визначено для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

Нещодавно про споруду написала ініціатива "Озеро Качине", стверджуючи, що будівництво відбувається в межах ПЗС озера Нижній Тельбін, замість того, щоб створювати там відповідно до чинного законодавства зелену зону.

Станом на 11 січня 2020 року обладнання для облаштування автомобільної газозаправної станції демонтовано. Роботи на зазначеній земельній ділянці проводяться відповідно до Контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення.

Нагадаємо, що на території Старого Подолу, в межах Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ", чоловік самовільно зайняв та забудував ділянку.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"