ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розпочалося електронне обговорення перейменування столичних вулиць

25 червня розпочалось електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно 15-ти проектів рішень Київської міської ради про перейменування столичних вулиць
Depo.
26 червня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Ініційовано це відповідно до вимог закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", і враховуючи рішення комісії з питань найменувань.

Зокрема, у Шевченківському районі пропонується перейменувати вулицю Бабушкіна на вулицю Марка Безручка, вулицю Цюрупинську на вулицю Георгія Дудника, вулицю Щербакова на вулицю Щербаківського, вулицю Блюхера на вулицю Ігоря Турчина, вулицю Піка Вільгельма на вулицю Ружинську.

У Святошинському районі замість вулиць Антонова-Овсієнка, Івана Федька та Примакова з'являться вулиці зі славними іменами Рейнгольда Глієра, Володимира Шульгіна і Володимира Наумовича.

Краєзнавці запропонували вулицю Котовського у Шевченківському та Подільському районах перейменувати на вулицю Рогозів Яр, відновити практику найменування вулиць від назв місцевих природних об'єктів.

Також вулиці Петровського і Омеляна Горбачова у Солом'янському районі можуть змінити назви на честь Івана Світличного та родини Ґалаґанів.

В Оболонському районі вулиці Михайла Майорова та Полупанова пропонується перейменувати на вулиці Петра Калнишевського і Пріорську.

Вулиця Чудновського у Дніпровському районі може бути перейменована на вулицю Григорія Чупринки.

Крім того, вулицю Панфіловців у Печерському районі пропонується перейменувати на вулицю Добровольчих батальйонів.

Долучитися до такого суспільно-важливого процесу має змогу кожен мешканець Києва. Задля цього громадське обговорення відбуватиметься у формі електронної консультації на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації.

Відтак, завітавши на офіційний сайт КМДА, а саме до рубрики "Е-МІСТО" - "Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів", кожен зареєстрований користувач порталу має змогу проголосувати - погодитися чи не погодитися із запропонованими проектами, висловити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити власну редакцію проекту рішення.

Триватиме громадське обговорення два місяці - до 25 серпня 2015 року.

Нагадаємо, столичним чиновникам треба добре попрацювати, щоб Київ "скинув" з себе "московські" назви.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.