Шукаємо роботу: У Києві шалений попит на водіїв, вантажників і прибиральників

Професія водія очолює п’ятірку найбільш затребуваних найпростіших професій на столичному ринку праці

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Укрінформ.

До п'ятірки також входять: прибиральник службових приміщень – 1 566 вакансій, фахівець – 1 482, робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями – 1 310, вантажник – 1134 одиниць.

"Ситуація на ринку праці міста Києва свідчить, що попит на сезонних працівників значно випереджає пропозицію. Якщо за базою даних КМЦЗ кількість вакансій загалом становить 12,4 тис. одиниць, то зареєстрованих безробітних станом на 1 травня нараховується лише 8,5 тис. осіб. А враховуючи, що близько 9 тисяч вакансій пропонується також з інших джерел, то на сьогодні очевидна перевага в пропозиції роботи. Щоправда, характер роботи, здебільшого, – сезонний і для найнижчих кваліфікаційних рівнів із відповідною заробітною платою, дещо нижчою за середню — 7,5 тис. грн", – зазначають у прес-службі КМЦЗ.

У Київському міському центрі зайнятості підрахували, що в загальній структурі безробітних, які обліковуються в Києві, найнижчий відсоток становлять саме представники найпростіших професій – усього 1,6%. При цьому найбільша частка серед тих, хто шукає роботу, припадає на службовців та керівників – майже 44%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook