У Києві щодня зростає кількість людей, що отруїлися "смачною" шаурмою

Через шаурму вже постраждало 33 людини

У Києві щодня зростає кількість людей, щ…

До інфекційних відділень лікарень з діагнозом "Гостра кишкова інфекція" госпіталізовано 21 хворого, повідомляє Depo.Київ з посиланням на дані Держспоживслужби України.

Так, хворі розповіли, що шаурму придбали у кіосках по вул. Борщагівська, 128 (11 випадків), у підземному переході на станції метро "Дорогожичі" (3 випадки) та по 1 випадку у МАФах біля біля станцій метро "Васильківська", "Почайна", "Академмістечко". Фахівцями вже було проінспектовано ці заклади з відбором проб для лабораторних досліджень.

На час розслідування МАФи з підозрілою шаурмою закриті. Також створено робочі групи, що перевірять усі кіоски з шаурмою по всьому Києву. Але на час інспекцій практично всі МАФи були зачинені, тому проведення протиепідемічних заходів триває.

Додамо, що заклад громадського харчування по вул. Борщагівська, 128 не зареєстрований в Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Нагадаємо, 2 вересня близько 22:00 до столичної поліції від лікарів надійшла інформація про госпіталізацію із гострою кишковою інфекцією семи осіб. Молоді люди пояснили лікарям, що купували шаурму у кіоску на вулиці Борщагівській.  Пізніше правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом отруєння студентів шаурмою.

Позапланово перевірять всі столичні кіоски з шаурмою після масового отруєння студентів.

Читайте також: Шаурма з невідомими складовими: Чому продавців пекельних смаколиків не злякають ніякі перевірки

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook