UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Києві стартує міжнародний театральний фестиваль (ПРОГРАМА)

11-15 вересня на честь 40-го ювілейного сезону Київського академічного театру "Золоті Ворота" відбудеться міжнародний театральний фестиваль Open Open Open Golden Gate Theatre Festival

У Києві стартує міжнародний театральний…

Про це повідомили у Департаменті культури Київської міської держадміністраціъ, інформує Depo.Київ.

У рамках фестивалю відбудуться перегляд вистав, обговорення та дискусії, зустрічі, воркшопи, екскурсії Києвом. За задумом організаторів, фестиваль створить унікальну інформативну платформу й об’єднає українських та зарубіжних діячів театральної сфери.

На 5 днів театр "Золоті ворота" стане центром театральних подій: спілкування, обмін досвідом та ідеями, нові професійні зв’язки та можливості. Театральні діячі з Європи та України зберуться у просторі театру. 

Захід відбуватиметься на трьох локаціях: Київський академічний театр "Золоті Ворота", Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Сцена 6 (Довженко-Центр).

Під час фестивалю можна переглянути вистави:

11 вересня 19:00 – "Річард III"
Жанр: Політичний гротеск.

Вистава про політику, про боротьбу за владу, про цинізм і жорстокість тих, хто претендує на найвищу посаду державної влади.

12 вересня 14:00 – "Сьогодні вечері не буде"
Жанр: Історичний фарс.

Режисер пропонує свою версію подій однієї всесвітньо відомої ночі на дачі одіозного диктатора Йосипа Сталіна. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут все по-іншому.

12 вересня 19:00 – "Тату, ти мене любив?"
Жанр: Сімейні спогади на дві дії.

Сімейні спогади на дві дії. Чому батько завжди говорить тільки про колодязь і ніколи про те, чи любив він сина? Але хіба це зараз важливо, хто кого любив?

13 вересня 14:00 – "І створив собі кумира"
Жанр: Голодомор.Дорога.

Глядачеві запропоновано здійснити подорож крізь час і стати безпосереднім свідком подій початку 1930-х років, відчути на собі тодішню атмосферу і взяти участь у дії спектаклю.

13 вересня 19:00 – "Отелло/Україна/Facebook"
Жанр: Це зовсім не Отелло

Вистава на тему відсутності цензури правди і фейка у просторі соціальних мереж.

14 вересня 14:00 – "Каліки"
Жанр: Майже комедія про двох підлітків, які говорять про дівчат і свої хвороби.

Це історія про двох хлопців, які подружилися у реабілітаційній клініці. Обидва вони за соціальними сумнівними стандартами "каліки". Але це історія насамперед про підлітків, які бачать себе дорослими, а не про їхні хвороби.

14 вересня 19:00 – "Сталкери"
(Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

Жанр: Специфічна комедія.

Вистава про забуту, покинуту родину, яка залишилася у зоні відчуження Чорнобиля. Тут міф і реальність мають однакову силу, де радіоактивний гумор межує з правдою нашого життя.

15 вересня 13:00 – "Місто богів"
Жанр: Треш-колаж.

Місто богів за п’єсою "Випадок в місті Гога" словенського драматурга Славка Грума від білоруського режисера Юрія Дівакова розширює межі нашого досвіду, адже вистава зроблена на стику драматичного театру і театру предмета. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook