ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві стартував фестиваль нової музики

Серія концертів цього року про людей, які випередили час, дійсне і музичне
Depo.
5 листопада 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Так, радянські функціонери та органісти, пацієнти психіатричних лікарень і абатиси, вчителі музики і ЛСД-ентузіасти, шпигуни і вихідці з старовинних японських сімей – візіонери, що знайшли свою музику.

Фестиваль «Visioners & illuminati» проходитьз 4 по 15 листопада в культурному кластері Довженко-центру, що на Васильківській, 1.

Програма концерту 6 листопада представить цікаве сусідство творів Олів’є Мессіана і Джона Кейджа, сучасного українського композитора Вікторії Польової та Ігоря Стравінського, а також In croce Софії Губайдуліної – в версії для баяна і унікального інструмента терменвокса. Виконують – «королева терменвокса» Лідія Кавіна та баяніст Роман Юсипей.

7 листопада до Києва завітає бельгійський скрипаль та композитор-авангардист Бодуан де Жер, який розкаже про легендарного митця Адольфа Вьольфлі та виконає кілька його творів.

10 листопада камерний ансамбль «Armonia Ludus» зіграє «Музику для 18 інструментів», один з культових творів академічного авангардизму «батька» мінімалізму Стіва Райха.

11 листопада київський піаніст Євген Громов познайомить з творчістю двох різних композиторів, що жили в один й той самий час – американця Мортона Фельдмана і учениці Шостаковича, росіянки Галини Уствольської.

12 листопада лондонський ансамбль «Apartment House» привезе деякі зі своїх улюблених творів – классиків авангарду Мортона Фельдмана, Джона Кейджа, сучасних композиторів (Лоуренс Крейн, Крістіан Вольф, Йозеф Кудірка, Луі Энріке Юдо) та відомої художниці Луїзи Буржуа.

13 листопада вокалістка Наталія Пшенічнікова ознайомить з духовними піснеспівами різних часів, починаючи від авторів XI століття.

14 листопада два піаніста – італієць Лоренцо Мео та француз Ніколя Горват – презентують концерт естонського композитора Яана Ряетса.

Завершить фестиваль 15 листопада виступ вокального ансамблю Alter Ratio, який виконає твір американської співачки і композитора Мередит Монк.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.