ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві стартував конкурс на посаду головного архітектора

У Києві стартував конкурс на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста
Depo.
18 листопада 2015 17:26
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження КМДА підписав мер Віталій Кличко, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ

Аби стати головним архітектором столиці, кандидатам доведеться не лише подати стандартний пакет документів (згідно із законом України "Про Державну службу" та «Про засади запобігання і протидії корупціїї" ) та досвідом роботи у сфері не менше 5 років, а й складати письмовий іспит.

Під час іспиту перевірять, як кандидати знають основні закони, в тому числі Конституцію, закони "Про столицю України — місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", ну і, зрозуміло, закони "Про архітектурну діяльність", а також законодавства пов'язаного з специфікою повноважень Департаменту містобудування та архітектури.

Кандидати, які не склали іспиту, не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією на призначення головного архітектора. Також обов’язковою умовою є презентація власного стратегічного бачення розвитку столиці та реформування Департаменту.

Конкурс триватиме до 29 січня 2016 року. Якщо жоден із кандидатів не буде рекомендовано для зайняття вакантної посади директора Департаменту, то оголосять повторний конкурс.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ