ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві зафіксовано вже 39 випадків захворювання на вірусні гепатити

Протягом жовтня-листопада місяця у столиці зросла кількість захворювань вірусними гепатитами у школах та дитсадках
Depo.
11 листопада 2015 14:38
ФОТО: depo.ua
У Києві зафіксовано вже 39 випадків захворювання на вірусні гепатити
У Києві зафіксовано вже 39 випадків захворювання на вірусні гепатити

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу столичної СЕС.

Так, протягом останніх двох місяців у Дніпровському районі м. Києва було зареєстровано групові захворювання на вірусний гепатит А (по 6 випадків) у дітей старшої групи ДНЗ №672 (вул. М. Кибальчича, 17) та серед школярів середньої загальноосвітньої школи №11 (вул. Алма-Атинська, 113).

Також зареєстровано 3 випадки захворювань на вірусний гепатит А в учнів школи I-II ступенів №190 Деснянського району м. Києва (вул. Шолом-Алейхема, 16а), 2 випадки захворювань на вірусний гепатит А в учнів середньої загальноосвітньої школи №184 Деснянського району (вул. Вільде, 5).

Зазначається, що у столиці вперше за 8 років спостерігається перевищення показників захворюваності вірусним гепатитом, який по місту Києву перевищив показник по Україні в 2,3 рази.

За 10 місяців поточного року в м. Києві зареєстровано 367 випадків захворювань вірусним гепатитом А, 184 випадки гострих вірусних гепатитів В та С.

У свою чергу, головний санітарний лікар Києва Олег Рубан заявив, що упродовж жовтня-листопада у столиці зафіксували 39 випадків захворювання на вірусний гепатит А.

"Станом на сьогодні маємо 22 осередки по 1 випадку захворювання у дитячих та шкільних навчальних закладах по всьому Києву, а також кілька осередків з більшою кількістю хворих у Дніпровському та Деснянському районах", - сказав він.

Він відзначив, що сьогодні СЕС вживає всіх заходів для зупинення розповсюдження хвороби – зокрема, проводить дезінфекцію у місцях осередків хвороби. Також комплекс заходів проводиться спільно з "Київводоканалом", бо зараження відбувається через воду.

Рубан також відзначив, що людям, які становлять групу ризику – працівникам водоканалу, медикам, які контактують з хворими – варто зробити щеплення від гепатиту.

"Щоб убезпечити себе вони можуть зробити щеплення. Сьогодні у нас є 300 доз дорослої вакцини та 400 доз дитячої. Вона добра вакцина, вона нормально зберігалась. Щеплення можна зробити безкоштовно у амбулаторіях", - сказав Рубан.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у столичному дитсадку четверо дітей захворіли на гепатит А. станом на 5 листопада, близько 300 киян захворіли на вірусний гепатит А: з них 76 дітей віком до 17 років.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.