ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В столиці створять єдиний електронний простір iHealth

Столична влада має намір створити єдиний міський електронний простір iHealth
Depo.
15 квітня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це під час відкриття VI Міжнародного медичного форуму "Інновації в медицині - здоров'я нації" заявив заступник голови Київської адміністрації Михайло Радуцький, передає depo.ua.

"Враховуючи сучасний євроінтеграційний рух України, що вимагає адаптації медичних та інформаційних технологій і законодавчої бази охорони здоров'я до відповідних вимог Євросоюзу, вкрай важливим є активне впровадження інновацій у практичній медицині", - сказав він.

Радуцький додав, що планується створення єдиної електронної бази, електронної реєстратури, електронного рецепту та лікарняних листів.

Це, на думку чиновника, дозволить не лише оптимізувати роботу лікарів і лікарняних закладів, а й значно пришвидшить отримання медпослуг.

Довідка. VI Міжнародний Медичний Форум "Інновації в медицині - здоров'я нації" триватиме з 15 до 17 квітня у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза". Захід об'єднає одразу декілька спеціалізованих виставок та семінарів для обміну досвідом і підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.