У Києві ветклініка безкоштовно оперуватиме тварин через власну помилку
Одна з елітний ветклінік столиці зобов'язалась безкоштовно оперувати чотири тварини на місяць протягом двох років через помилку персоналу
- Київ
-
10 серпня 2021 16:53

Очільник однієї зі столичних ветклінік Іван Стойков пообіцяв оперувати безкоштовно чотири тварини на місяць, власники яких не можуть фінансово дозволити хірургічне втручання. Таку практику він запроваджує на два роки через помилку персоналу, коли була прооперована собака, яку привезли на стрижку. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку власника потерпілої тварини Максима Шульженка в Facebook.
За його словами, від особистої компенсації він відмовився, але очільник клініки пообіцяв лікувати безкоштовно протягом двох років по чотири тварини в місяць, власники яких не можуть оплатити хірургічні операції своїм улюбленцям.
Лікар пообіцяв публічно інформувати всіх кожного місяця щодо проведених операцій. Шульженко ж заявив, що забере заяву в поліцію.
Нагадаємо, що в елітному закладі Києва собаку випадково стерилізували, переплутавши записи. З незрозумілої причини ветклініка зробила собаці, яка нещодавно народила щенят і у якої ще є молоко, операцію під загальним наркозом зі стерелізацією, коли її привезли лише на стрижку.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:55Внаслідок масованого обстрілу столиці є пошкодження на залізниці у Києві, - УЗ
- 09:26 Ворожа атака по Києву забрала вже 6 життів. Серед загиблих - 6-річна дитина, пошук людей під завалами триває ФОТО
- 09:09Вночі 31 липня РФ масовано атакувала дронами та ракетами Київщину
- 07:02Окупанти вночі атакували Київ: загинула людина, постраждалих — понад 20
- 19:15Кличко: Влада хоче забрати у Києва 8 млрд грн, закладені на допомогу військовим та доплати бюджетникам, щоб тиснути на столицю
- 17:43На Київщині провели чемпіонат з настільного тенісу в рамках програми спортивної реабілітації
- 10:29Експосадовець київського ТЦК допоміг втекти з країни колишньому очільнику столичного метрополітену, - поліція
- 23:08Чемпіон України з футболу вдруге розгромив команду з Мальти у відборі Ліги чемпіонів
- 20:41Гранатомети, автомати, вибухівка: Правоохоронці затримали 15 торгівців зброєю
- 17:53Фасадний декор як мистецтво: як підкреслити індивідуальність вашого будинку Актуально
- 14:58Кеди адідас – живіть активно та обирайте найкраще! Актуально
- 11:26Віктор Сердюк: Київ має діяти, щоб дати пацієнтам шанс на життя
- 09:11Поліція показала наслідки нічної атаки по Києву ФОТО
- 07:01Окупанти вночі вдарили по Києву, постраждали 8 людей
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня
- 17:27Фестиваль героїчної кави "Філіжанка" об’єднає українців заради памʼяті та сили життя
- 13:3072 бригада та 3 полк ССО отримали понад тисячу дронів від столичної громади, - Кличко
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 08:02"УЗ" додає місця на потяги до Рахова