У Києві відкрилась відреконструйована станція міської електрички, рейси якої постійно скасовують

Чиновники з пафосом відкрили оновлену станцію "Вишгородська"
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" заступника міського голови столиці Дмитра Давтяна.

Зокрема, оновлена станція міської електрички "Вишгородська" відсьогодні відкрита для пасажирів після першого етапу реконструкції. Нині облаштовано підходи та під’їзди до пропускного пункту, зведено мостовий перехід, укріплено схил та облаштовано пандус.

Встановлено ліфт для маломобільних груп населення, фем-покриття для осіб з вадами зору, інформаційні стенди зі шрифтом Брайля, пандуси для підйому, функціонує безкоштовний WI-FI тощо.

Сучасні турнікети дозволятимуть розраховуватися усіма доступними інструментами, які нині є у громадському транспорті столиці.

Нагадаємо, рейси міської електрички постійно скасовують. Відбувається це зазвичай зранку, коли усі кияни їдуть на роботу. Наприклад, мешканці Троєщини приїжджають на станції міської електрички "Троєщина-2" і дізнаються, що скасовано п'ять-шість рейсів, а тому потрібно повертатися на трамваї назад, щоб скористатися іншим видом транспорту. Так втрачається багато часу і люди спізнюються на роботу. Окрім цього пасажири вимушені витрачати зайві кошти, адже щоб зайти на платформу станції міської електрички, потрібно "пробити" квиток, а потім пасажир дізнається, що електрички не буде. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook