ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві визначили фіналістів конкурсу на кращий соціальний стартап (ФОТО)

У Києві закінчився перший тур конкурсу на кращий соціальний стартап
Depo.
13 травня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Зі 160 проектів, що надійшли на конкурс журі обрало 10 кращих, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на Українську правду.

Серед них буде обрано переможця, який отримає 200 тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї.

Наразі кращими стартапами визнали:

Спільне картографування позитивних міських просторів в Києві. Суть ідеї полягає у зібранні бази "позитивних міських просторів", де міські жителі люблять проводити час та відчувають себе щасливими.

ЕкоМапа - це безкоштовний мобільний додаток, який визначає ваше місцезнаходження і вказує найближчий пункт прийому батарейок, люмінісцентних ламп і термометрів тощо.

connecTABLE - ініціатива сусідства у подвір'ях дворів спальних районів Києва.

Проект має на меті створити умови, що сприятимуть для комунікації та соціалізації.

Карта міста безпечного для дітей.

Проект включає в себе збір інформації про комфортні і безпечні зони міського простору, в яких можуть перебувати діти. Заявки про несприятливі місця для знаходження дітей та родин з дітьми направлятимуться до відповідальних служб, які мають вирішити проблему.

yourtree.com.ua - Краудфандингова платформа для озеленення міста. Ідея проекту полягає у створені веб-сайту та мобільного застосування, які б дозволяли будь кому з киян сфотографувати та розмістити на інтерактивній мапі місця, де мали б рости дерева, а іншим громадянам - киянам, гостям міста та просто меценатам профінансувати посадку дерев у цих місцях.

Мистецька інтервенція в урбаністичний простір міста - має на меті прикрасити мистецькими об'єктами урбаністичний простір депресивних районів Києва.

Соціум-бібліотека. Мережа публічних просторів. Стартап пропонує трансформувати бібліотеку у вільний, загальнодоступний, культурний, демократичний простір, а системи бібліотек - в єдину мережу таких просторів, що рівномірно розташовані у місті.

HappyNeighbour.

Проект дає змогу на інтерактивній мапі здійснювати пошук однодумців на вузькій території (двір, вулиця, квартал, район, місто) та згуртовуватися для вирішення спільних локальних проблем: прибирання території, ремонт під'їзду, реконструкція дитячого майданчику, демонтаж МАФів, тощо.

Слухняні Вуличні Ліхтарі.

Автори ідеї переконані, що їх проект не просто дозволить економити кожного дня величезну кількість електроенергії, але й перетворить вечірні прогулянки киян і туристів нашого міста на справжній атракціон. Будь-який житель Києва, який користується смартфоном, матиме змогу "замовити" собі світло - створити навколо себе освітлення бажаного кольору та яскравості, що супроводжуватиме його по всьому парку, плавно перетікаючи від одного ліхтарика до іншого.

Empty Place.

Проект передбачає створення ресурсу, який допомагає налагоджувати зв'язки між власниками порожніх приміщень та молодими підприємцями, стартаперами, художниками та культурними організаціями, які шукають місце для роботи, виставок, репетицій.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.