ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві зафіксували рекордний 13-кілометровий затор

Рекордний затор минулого тижня був помічений 18 грудня на відрізку дороги від Севастопольської площі до Труханівської вулиці
Depo.
22 грудня 2015 14:43
ФОТО: depo.ua
У Києві зафіксували рекордний 13-кілометровий затор
У Києві зафіксували рекордний 13-кілометровий затор

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Сегодня.

За даними сервісу "Яндекс.Пробки", станом на 19:26, затор на 13,2 км ускладнив проїзд по Чоколівському бульвару, вулицями Вадима Гетьмана, Олександра Довженка та Олени Теліги, Московському проспекту і Московському мосту.

Днем раніше, 17 грудня о 9:32 пробка утворилася на Брест-Литовському шосе та проспекті Перемоги. У "тягучці" на 9,4 км застрягли автомобілісти, які їхали від Житомирського шосе (санаторій "Перемога") до вулиці Миколи Василенка.

Ще один багатокілометровий затор був помічений на вулицях міста 16 грудня.Станом на 19:02, затор охопив Червонозоряний проспект, Чоколівський бульвар, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка та Олени Теліги. У "тягучці" на 8,8 км застрягли авто, що їхали від Кіровоградської вулиці до станції метро "Дорогожичі".

Найбільший з заторів в центрі міста був зафіксований 18 грудня о 19:32. Рух було ускладнено на Червоноармійській, Хрещатику, Володимирському узвозі, вулицях Петра Сагайдачного, Межигірської та Електриків. Затор охопив 8,6 км дороги – від Жилянської вулиці до платформи Оболонь.

Тим часом, 14 грудня вранці в заторі застрягли машини на Московському проспекті, вулицях Олени Теліги та Олександра Довженка. "Тягучка" о 9:08 досягла 8,4 км – від проспекту Героїв Сталінграда до проспекту Перемоги.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ