ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві зафіксували рекордний 8-кілометровий затор

Найдовший затор Києва минулого тижня виникла у понеділок, 7 грудня о 9:53
Depo.
14 грудня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua
У Києві зафіксували рекордний 8-кілометровий затор
У Києві зафіксували рекордний 8-кілометровий затор

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Сегодня.

За даними сервісу Яндекс.Пробки, він розтягнувся на 8 км – від Московського проспекту до площі Космонавтів через вулиці Олени Теліги, Олександра Довженка, Вадима Гетьмана і Чоколівський бульвар.

11 грудня, в п'ятницю, о 15:08 ускладнення від Кіровоградської до Дегтярівській вулиці зайняло 7,7 км. Машини стояли на Червонозоряному проспекті, Чоколівському бульварі, вулиці Вадима Гетьмана і вулиці Олександра Довженка.

На третьому місці – скупчення, що виникло в той же день ввечері, о 19:05 від вулиці Дегтярівської до проспекту Героїв Сталінграда. Його протяжність склала 7,5 км. Проблеми з проїздом були на вулиці Олени Теліги та Московському проспекті.

7 грудня о 9:53 від Дарницького мосту до Гаванського мосту утворився затор довжиною 7,4 км. Авто зупинилися на Наддніпрянському шосе, Набережному шосе і Набережно-Хрещатицькій вулиці.

Замикає п'ятірку лідерів пробка, що виникла в середу, 9 грудня о 18:50. Протягом 7,1 км від вулиці Набережно-Лугової до бульвару Дружби Народів по вулиці Набережно-Хрещатицькій та Набережному шосе проїхати було практично неможливо.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ