ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві зафіксували рекордний 9-кілометровий затор

Найбільший затор минулого тижня утворився в п'ятницю, 20 листопада, на вулицях Олени Теліги, Олександра Довженка, вулиці Вадима Гетьмана, Чоколівському бульварі, Червонозоряному проспекті
Depo.
23 листопада 2015 17:11
ФОТО: depo.ua
У Києві зафіксували рекордний 9-кілометровий затор
У Києві зафіксували рекордний 9-кілометровий затор

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Сегодня.

За даними сервісу "Яндекс.Пробки", станом на 9:08 затор досягав 9 км – від Кирилівської (колишня Фрунзе) до вулиці Максима Кривоноса.

У цей же день, о 18:50, масштабна "тягучка" паралізувала рух на вулицях Набережно-Луговій, Набережно-Хрещатицькій та Набережному шосе. Затор захопив 8,1 км дороги – від Межигірської вулиці до бульвару Дружби Народів.

Крім того, 17 листопада о 11:27 та 18 листопада о 18:08 проїзд був утруднений по Червонозоряному проспекту, Чоколівському бульвару, а також вулицях Вадима Гетьмана, Олександра Довженка та Олени Теліги. Обидва затори на цій ділянці досягали 7,4 км – від вулиці Андрія Головка до станції метро "Дорогожичі".

Тим часом, у п'ятницю, 20 листопада, був помічений ще один затор. У заторі на 6,7 км, що утворилася на Червонозоряному проспекті, Чоколівському бульварі і вулиці Вадима Гетьмана застрягли автомобілісти, які їхали від Кіровоградської вулиці до проспекту Перемоги.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ