ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві заміряли рівень забрудненості повітря

Санітарно-епідеміологічна служба станом на понеділок, 2 листопада, не зафіксувала перевищення гранично допустимих показників концентрації шкідливих речовин в атмосфері в Києві
Depo.
3 листопада 2015 10:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням прес-службу КМДА.

Так, фахівці столичного Головного управління Держсанепідслужби та державної установи "Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України" продовжують проводити дослідження атмосферного повітря на території (об'єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) у плановому режимі (два рази на місяць). У свою чергу центральна геофізична обсерваторія постійно проводить цілодобові спостереження за станом атмосферного повітря на стаціонарних постах, розміщених на вулицях Києва з великим потоком автотранспорту.

"Так, за даними установи, станом на 7:00 2 листопада на всіх постах спостереження максимально разові концентрації шкідливих речовин (пилу, азоту діоксид, оксид вуглецю, ангідриду сірчистого, формальдегіду) у приземному шарі атмосфери не перевищували гранично допустимі", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що лабораторні дослідження тривають. У разі погіршення ситуації СЕС та КМДА негайно сповістять населення столиці, підкреслили у прес-службі мерії.

Нагадаємо, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 2 листопада у семи районах Київської обл. здійснювалося гасіння 10 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 42 га.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.