ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві знесли три незаконні газові заправки

Місто наведе лад з незаконно встановленими газовими заправками, якщо підприємці нехтують вимогами закону та безпекою киян, розміщуючи потенційно небезпечні об’єкти там, де їм заманеться
Depo.
15 червня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, коментуючи демонтаж незаконних газових заправок, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службУ КМДА.

Так, 13 червня тимчасова контрольна комісія Київради з питань перевірки діяльності АЗС на території столиці погодила список з перших 14 заправок, які слід знести. У ніч з 13 на 14 червня було демонтовано дві заправки на вулиці Саперно-Слобідській у Голосіївському районі.

"Сьогодні у Києві є понад 200 незаконно встановлених газових заправок. У них немає жодних дозвільних документів, у тому числі й дозволів Державного комітету України з нагляду за охороною праці. Ми не знаємо, у якому технічному стані перебувають ці заправки та наскільки підготовлений їх персонал. Виходячи з цього, ми розцінюємо їх як потенційно небезпечні об'єкти і, щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, розпочали примусовий демонтаж таких об'єктів", - наголосив мер.

Варто зауважити, що вимогами щодо розміщення газових заправок займається Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ), яка визначає місця їх розташування. Щоб відкрити газову заправку, потрібно звернутися до ДАБІ за дозволом, і крім цього треба зібрати великий пакет документів, необхідний для такої діяльності. Тому якщо заправка розташована в дозволеному місці, але не має усіх необхідних документів, вона діє незаконно.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.