ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Доходи від паркування у Києві зростають, - КМДА

Протягом першого кварталу доходи від надання послуг КП "Київтранспарксервіс" зросли на 11%. Про повідомив директор підприємства Володимир Першин
Depo.
15 травня 2015 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Боротьба зі зловживаннями серед паркувальників, систематичний моніторинг їхньої діяльності дає свої результати. За підсумками першого кварталу констатуємо зростання доходів від реалізації послуг порівняно з аналогічним періодом минулого року на 11% - до 12,1 мільйона гривень. На півмільйона гривень зросли надходження від послуг денного паркування. Також майже до 6 мільйонів гривень збільшилися надходження від паркувального збору", - зазначив Першин.

У той же час він нагадав, що з початку року з підприємства було звільнено понад 100 осіб - контролерів-паркувальників, начальників у районах та їхніх заступників.

"Ми намагаємося підвищити кваліфікацію контролерів, постійно проводимо серед них роз'яснювальну роботу, жорстко вимагаємо видавати водіям чеки та талони, що підтверджують сплату послуги. Ми хочемо, аби паркувальник перестав асоціюватися з людиною, яка збирає тіньові кошти, як це відбувалося протягом багатьох років, а став ввічливим співробітником комунального підприємства, яке прозоро та якісно надає послуги з паркування та отримує за це відповідну оплату", - сказав Першин.

Крім того, він закликав водіїв користуватися паркоматами, сплачувати через мобільне паркування та вимагати у контролерів служби паркування чек, що є гарантією надходження коштів до міського бюджету.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.