У "Київзеленбуді" прокоментували обшуки прокуратури
Керівництво КО "Київзеленбуд" сприяє розслідуванню справи про ухилення підрядних організацій від сплати податків під час реконструкції парків і скверів
- Київ
-
12 травня 2021 10:58

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу "Київзеленбуду".
"Ми максимально відкриті та прозорі у своїй діяльності та сприяємо у встановленні істини та всіх обставин у рамках кримінального провадження ДФС України. Підкреслю, що у комунального об’єднання "Київзеленбуд" відсутня будь-яка заборгованість по сплаті податків до бюджету", – зазначив генеральний директор комунального об’єднання Олексій Король.
За його словами, "Київзеленбуд" всебічно сприяє та надає всі необхідні документи правоохоронним органам у розслідуванні щодо дій підрядних організацій у рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час проведення капітальних ремонтів та реконструкцій деяких столичних парків і скверів.
Навгадаємо, 11 травня у службових приміщеннях "Київзеленбуду" та офісах підрядних організацій пройшли обшуки. Причиною стали роботи з будівництва та реконструкції кількох столичних парків відпочинку. Підрядників підозрюють в ухиленні від сплати податків.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям
- 14:42 За генерала СБУ Вітюка внесли понад 9 млн грн застави
- 23:28В Україні сіють озимину
- 15:12Скандальний регіонал-забудовник лобіював будівництво храмів УПЦ МП у Києві заради Паші-Мерседеса, – ЗМІ
- 11:15Під час удару по Києву військові збили крилатий "Іскандер" із зенітної установки (ВІДЕО)
- 19:27На Київщині відновлено енергопостачання після атаки на енергосистему регіону
- 11:55У Києві військовий на службовому авто скоїв смертельну ДТП: Серед загиблих - поліцейський
- 10:33Ворожа атака пошкодила газові мережі на Київщині, - ОВА
- 09:50В Києві з-під завалів дістали тіло третьої жертви удару по будинку в Святошинському районі
- 09:01Росіяни вдарили по об'єкту теплової генерації на Київщині, — Міненерго
- 22:44В Києві сталася жахлива смертельна ДТП: серед постраждалих - пішохід (ФОТО)
- 09:31 Ворог вдарив по будівлі Кабміну, - Свириденко (ФОТО)
- 08:20 Ворог атакував столицю: Багато постраждалих