У Києві громадянин В'єтнаму хотів легалізувати незаконну висотку

Зробити він це хотів за допомогою рішення суду, але зрештою це йому не вдалося

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Зокрема, за принципової позиції прокуратури міста Києва в суді апеляційної інстанції скасовано незаконне рішення Солом'янського райсуду столиці, який визнав за громадянином В'єтнаму право власності на багатоповерховий житловий будинок, збудований всупереч Генеральному плану міста Києва.

Як вже повідомлялось, у липні 2017 року прокуратура звернулася до районного суду із позовом, у якому вимагала зобов'язати іноземного громадянина за власний рахунок знести зайві поверхи у будинку по вул. Нововокзальній у Солом'янському районі, які останній збудував в порушення вимог Генерального плану міста Києва та земельного законодавства. Зауважимо, що на момент останньої перевірки контролюючим органом забудовник звів понад 9 поверхів, у той час як за законом має бути не більше чотирьох.

Водночас, не дочекавшись прийняття рішення у цій справі, інший суддя Солом'янського районного суду міста Києва ухвалив рішення про визнання за іноземцем права власності на весь будинок, у тому числі на 243 квартири у ньому. Таким чином фактично узаконивши завищену поверховість цієї новобудови.

Категорично не погоджуючись з позицією районного суду та враховуючи можливе порушення інтересів майбутніх власників квартир, столична прокуратура оскаржила вказане рішення в суді апеляційної інстанції.

На сьогодні, постановою Апеляційного суду м. Києва апеляційну скаргу прокуратури міста Києва задоволено та скасовано незаконне рішення суду першої інстанції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook