ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві громадянин В'єтнаму хотів легалізувати незаконну висотку

Зробити він це хотів за допомогою рішення суду, але зрештою це йому не вдалося

Depo.
17 квітня 2018 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Зокрема, за принципової позиції прокуратури міста Києва в суді апеляційної інстанції скасовано незаконне рішення Солом'янського райсуду столиці, який визнав за громадянином В'єтнаму право власності на багатоповерховий житловий будинок, збудований всупереч Генеральному плану міста Києва.

Як вже повідомлялось, у липні 2017 року прокуратура звернулася до районного суду із позовом, у якому вимагала зобов'язати іноземного громадянина за власний рахунок знести зайві поверхи у будинку по вул. Нововокзальній у Солом'янському районі, які останній збудував в порушення вимог Генерального плану міста Києва та земельного законодавства. Зауважимо, що на момент останньої перевірки контролюючим органом забудовник звів понад 9 поверхів, у той час як за законом має бути не більше чотирьох.

Водночас, не дочекавшись прийняття рішення у цій справі, інший суддя Солом'янського районного суду міста Києва ухвалив рішення про визнання за іноземцем права власності на весь будинок, у тому числі на 243 квартири у ньому. Таким чином фактично узаконивши завищену поверховість цієї новобудови.

Категорично не погоджуючись з позицією районного суду та враховуючи можливе порушення інтересів майбутніх власників квартир, столична прокуратура оскаржила вказане рішення в суді апеляційної інстанції.

На сьогодні, постановою Апеляційного суду м. Києва апеляційну скаргу прокуратури міста Києва задоволено та скасовано незаконне рішення суду першої інстанції.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook