У Києві ліквідували майже 100 стихійних сміттєзвалищ

Це відбулося протягом березня, коли комунальники почали масштабні прибирання у столиці

Depo.
21 березня 2017 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, із початку березня поточного року в місті Києві районними та міськими інспекторами вручено понад 400 приписів за неприбране сміття на балансовій території і на узбіччі. Окрім того, за цей період зусиллями комунальних служб ліквідовано 93 стихійних сміттєзвалища.

Наразі в активній фазі прибирання міста після зими, тому кожне підприємство, в тому числі комерційні структури, повинні подбати про порядок і благоустрій на ввіреній території.

"За дотриманням порядку та чистоти в столиці слідкують 80 інспекторів із благоустрою. Практика адміністративних покарань, яку ми застосовували під час снігопадів, буде задіяна і під час прибирання сміття. Ті організації, які не прибрали, ми будемо штрафувати. Сума штрафу може сягати 1700 грн. Із 1 до 20 березня вручено понад 400 приписів за неприбране сміття, в тому числі за сміття, залишене на узбіччях", – зазначив заступник мера Києва Петро Пантелеєв.

Протягом весняного періоду заплановано провести щонайменше 130 толок. Упродовж минулої суботи понад 30 толок уже провели на території парків і скверів Києва.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ