У Києві масово дорожчає проїзд у маршрутках (ФОТО)

За останні дні вартість проїзду збільшилася ще на кількох маршрутах у столиці

У Києві масово дорожчає проїзд у маршрут…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, ще кілька днів тому вартість проїзду у маршрутці №434, що курсує від вулиці Милославської до станції метро "Чернігівська", складала 6 гривень. Наразі за проїзд вже треба платити 7 гривень.

Так, в оголошені в салоні бусу вказано, що підвищення вартості проїзду пов'язане зі зростанням цін на пальне та запасних частин до маршруток.

Варто додати, що підвищення вартості проїзду у маршрутках розпочалося ще у грудні минулого року. Це стосується не тільки міських маршрутів, а й приміських.

Більше того, маршрутники навіть погрожують, що якщо вартість пального буде зростати надалі, вони теж підвищуватимуть ціни на проїзд.

Слід зауважити, що ціни на пальне дійсно б'ють усі рекорди. Якщо на початку осені вартість бензину марки "А-95" в преміальних мережах АЗС складала 27 гривень за літр, то наразі треба віддати вже 32 гривні. Зростає вартість і дизельного пального, але маршрутки не заправляються елітним пальним, дивлячись як вони димлять.

Про те, чому підвищення вартості проїзду на одну гривню принесе маршрутникам солідні прибутки, Depo.Київ писав нещодавно.

Додамо, що 10 січня на гривню подорожчав проїзд в маршрутках №№569 і 455 - до 6 і 7 гривень.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року в мікроавтобусах вже почали давати оголошення про подорожчання.

Додамо, що Depo.Київ підрахував, скільки маршрутники "наварять" на підвищенні тарифів на проїзд.

До того ж з 15 липня 2017 року в Києві зросли ціни на проїзд у метро до 5 гривень, в наземному транспорті до 4 гривень, в міській електричці до 5 гривень за одну поїздку.

З 15 липня зросла й вартість проїзду у наземному транспорті на 1 гривню. Це ж стосується і автобусів, які працюють у режимі маршрутного таксі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook