У Києві "накрили" міжнародну групу сутенерів

Свої борделі вони облаштовували у Києві та у Стамбулі

Depo.
18 жовтня 2017 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" спільноти "Київ оперативний".

Зокрема, 18 жовтня оперативники в рамках кримінального провадження припинено злочинну діяльність групи осіб з міжнародними зв'язками.

Зазначені особи за попередньою домовленістю протягом тривалого часу займалися злочинною діяльністю, а саме пошуком та вербуванням дівчат, які у подальшому надавали послуги інтимного характеру за грошову винагороду.

Фігуранти організували мережу "борделів", як в столиці України, так і в Турецькій Республіці в м. Стамбулі, які вважаються одними із елітних та входять до тройки лідерів секс-індустрії Туреччини.

Так, вартість надання послуг інтимного характеру сягала від 150 до 500 доларів США за годину у борделях, розташованих в елітних районах м. Києва та м. Стамбула, та з виїздом "на замовлення" клієнтів до дорогих готелів Києва та Київської області.

Для досягнення більш ефективних намірів злочинної діяльності організатори розміщували оголошення з надання дівчатами послуг сексуального характеру на іноземних та вітчизняних сайтах у мережі Інтернет із зазначенням номерів телефонів "Колл-центру" та вартості послуг.
Щомісячно учасники групи отримували від своєї злочинної діяльності прибуток у розмірі від 500 тис. гривень, який у подальшому розподіляли між собою. Встановлено, що члени угруповання також володіють нерухомістю VIP-класу за кордоном та періодично вживають елітний наркотик - кокаїн. В рамках кримінального провадження було проведено чотири обшуки за місцями мешкання фігурантів, а також в транспортному засобі.
18.10.2017 організатора та двох поплічників затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходів відносно всіх членів групи. Тривають подальші слідчі дії.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ