У Києві почали перевірку споруд для укриття населення

У Києві співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій почали перевіряти найпростіші споруди для укриття населення

Про повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС.

"За останні дні почастішали випадки звернення громадян та представників ЗМІ до Головного управління з приводу неточностей місць розташування найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення міста Києва на інтерактивній карті, що була складена у КМДА", - йдеться в повідомленні.

В понеділок, 3 грудня, було проведено спільну нараду рятувальних служб та представників місцевої влади, на якій було вирішено розпочати перевірки найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення, їх технічний стан, наявність вказівних та інформаційних табличок з номерами телефонів відповідальних осіб та відповідність місць розташування об'єктів інтерактивній карті Google.

Згідно з повідомленням, співробітники Головного управління разом з представниками органів місцевої влади спускаються зокрема в підземний простір столиці для огляду місць укриття.

У ДСНС обіцяють, що у разі виявлення порушень або розбіжностей розташування об'єктів з інтерактивною картою, представники органів місцевої влади фіксуватимуть їх і в найкоротші терміни усуватимуть.

Нагадаємо, що рятувальна служба ДСНС в м.Києві опублікувала перелік найпростіших споруд цивільного захисту міста Києва для укриття населення по всіх районах міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook