У Києві стартував сезон прогулянок по Дніпру

У столиці відкрився новий сезон прогулянок Дніпром на пасажирських теплоходах, послугами яких зможуть скористатися і гості "Євробачення"

Depo.
21 квітня 2017 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Поки що діє фактично один прогулянковий маршрут "Панорама Києва": Поштова площа – міст Патона (і у зворотньому напрямку). Аби відпочиваючі не лише милувалися столичними краєвидами, які відкриваються з Дніпра, з початку травня на борту теплохода в ранковий час буде проводитися розважальна програма для дітей, а у вечірній – романтична для дорослих любителів класичної музики та джазу.

Додамо, що також з початку травня спеціально для гостей "Євробачення" на цьому маршруті можна буде замовити гарнітуру для прослуховування аудіо перекладу екскурсії англійською мовою.

Крім цього відкриють ще чотири маршрути: від Поштової площі до Київського моря через шлюзи і назад; у гирло Десни – з розворотом біля острова Великого; "Камяні джунглі Осокорків" - із видами нових житлових масивів; знайомство з індустріальним районом Києва – Рибальським півостровом із заходом у гавань та подорожжю вздовж вулиць Набережно-Лугова та Електриків.

Обслуговуватимуть екскурсійні маршрути 10 теплоходів класу "Каштан" та "Гора" під керуванням досвідчених капітанів-річників, кожне із суден розраховано на 150 пасажирів.

Прогулянковий сезон триватиме до листопада – доки дозволятимуть погодні умови. Вартість годинної екскурсії становить 100 гривень.

Нагадаємо, у минулому році круїзні прогулянки по Дніпру розпочалися 30 квітня.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ