ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві встановлено рекорд із безперервного читання віршів

В Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка зафіксували рекорд України з безперервного цілодобового читання української поезії

Depo.
13 червня 2018 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Укрінформ.

"Рекорд встановлено. Його буде занесено до Книги рекордів України в категорію "Масові заходи" - безперервне читання поезії українською мовою", - зазначив представник Книги рекордів України Ігор Підчибій.

Для встановлення рекорду представники українських ВНЗ, передаючи естафету, 6 діб безперервно читали українські вірші. До нього долучилися Національний університет "Острозька академія", ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди", Полтавський національний технічний університет, Донецький державний університет управління, Львівський національний аграрний університет, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка та Донецький державний університет управління та Львівського національного аграрного університету.

Мета всеукраїнського марафону з читання віршів українською мовою полягала у популяризації української мовно-поетичної спадщини як повноцінної частини європейської культурної спадщини.

За словами радника міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марини Соботюк, загалом до марафону долучилося близько 400 студентів, які прочитали до 6 тисяч українських поезій.

"Унікальність цього рекорду в тому, що вірші читалися вдень і вночі, а по-друге, нам вдалося точково охопити майже всю територію України. За добу було прочитано до 900 віршів, а за шість діб у середньому виходить 6 тичяч поезій", - розповіла Соботюк.

Додамо, що упродовж марафону прозвучали твори поетів 16 століття, "шістдесятників", Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Миколи Вінграновського. Загалом же, студенти декламували свої улюблені вірші українських авторів.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook