У Київоблраді бійка: Депутат від БПП відправив у нокаут депутата від "Батьківщини" (ФОТО)

Депутата Київоблради від "Батьківщини" Владислава Хахуліна госпіталізували у результаті бійки під час засідання

Depo.
26 вересня 2017 15:55
ФОТО: depo.ua
У Київоблраді бійка: Депутат від БПП відправив у нокаут депутата від "Батьківщини" (ФОТО)

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українську правду".

"Щойно, під час проведення сесії Київської обласної ради, відбувся напад депутатів від БПП на депутата від БЮТ Владислава Хахуліна. Він наразі без свідомості", - сказав депутат від "Батьківщини" Олег Кищук.

Він повідомив, що сутичка виникла, коли голова облради після довгого обговорення ставила на голосування порядок денний.

"Декілька депутатів від БПП вискочили і стали блокувати трибуну. Депутат від БПП Віталій Карлюк підійшов до голови ради, у грубій формі вирвав мікрофон, до нього вийшов депутат Хахулін і попросив не чіпати голову. Однак Карлюк на це його просто побив. Хахулін втратив свідомість. За даними медиків, у нього зламана щелепа, струс мозку, вибиті зуби", - сказав Кищук.

Він додав, що депутата без свідомості знесли у медпункт, звідки його забрала "швидка".

Як уточнив голова регламентної комісії Роман Титикало, обурення депутатів від БПП викликало те, що голова облради не поставила на голосування їхній проект рішення.

"Депутати від БПП ініціювали розгляд на позачерговій сесії затвердження регламенту облради. Але голова це питання не внесла у порядок денний і поставила на голосування порядок денний без включення цього питання. Це викликало обурення деяких депутатів від БПП. Карлюк пішов у президію, вирвав мікрофон на столі Ганни Старикової (голова облради – ред.), у цей момент хтось кинувся захищати пані Ганну, депутат став робити Карлюку зауваження, а той його правом хуком вдарив у ліву частину черепа. Той упав. Попередній діагноз: зламана щелепа, струс мозку", - сказав Титикало.

Він додав, що до Київоблради викликали "швидку" і поліцію. У сутичці постраждав лише один депутат.

Регламентна комісія також готуватиме звернення до правоохоронців з метою притягнення до відповідальності депутата Карлюка.

Нагадаємо, Київоблрада вдалася до фальсифікацій у голосуванні про "кадрові рішення".

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ