ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Київщині ЦВК ніяк не може визначити депутатів у двох великих містах

З 12 міст обласного значення у Київській області Центрвиборчком вже майже сформував 10 міськрад
Depo.
6 листопада 2015 11:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сайт ЦВК.

Зокрема, усе ніяк не визначать склад Ірпінської і Фастівської міськрад.

Вже повністю сформована Славутицька міська рада, де тріо лідерів склали "Опозиційний блок", "Наш край" і "Батьківщина".

У Переяслав-Хмельницькому у міській раді найбільше депутатів, дев'ять, будуть засідати від "Солідарності", а сім депутатів представлятимуть "Наш край". Усі інші партії взяли по три мандати.

У Бучі більшість взяла партія "Нові обличчя", яка отримала вісім мандатів. По шість депутатів буде у "Солідарності" і "Батьківщини".

У Броварській міськраді тріо лідерів складають "Солідарність", "Єдність" і "Самопоміч".

У Борисполі 10 депутатів будуть представляти "Наш край", а "Солідарність" взяла сім мандатів. Усі інші партії вибороли по три-чотири мандати.

У Білій Церкві перемогла "Самопоміч", яка зможе завести у міськраду 11 депутатів. У "Свободи" і "Солідарності" буде по шість мандатів.

У Березанській міськраді найбільше депутатів, шість, засідатимуть від партії промисловців і підприємців. "Солідарність" виборола чотири мандати, а "Опозиційний блок" – три.

У Обухові залишилося визначити ще чотири депутати з 34. Наразі найбільше представників, вісім, буде від "Нашого краю". "Самопоміч" і "Солідарність" взяли по 5 мандатів.

У Василькові залишилося визначити два депутати з 34. У цій міськраді по шість мандатів у "Батьківщини" і "Солідарності".

І у Ржищеві визначилися лише 20 депутатів з 26. Наразі тут лідирує партія "Третя сила" з шістьма представниками у міськраді. "Батьківщина" взяла чотири мандати.

Більше новин про місцеві вибори читайте у розділі "Вибори-2015".