ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Київводоканалі" клянуться, що жорстко перевіряють якість води

Щороку впродовж проходження весняного водопілля "Київводоканал" встановлює більш жорсткий лабораторний контроль за станом поверхневих джерел водопостачання і якістю питної води
Depo.
17 квітня 2015 12:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Київводоканалу".

Для завчасної підготовки до можливої зміни якості води в районі водозабірних споруд і коригування технології водопідготовки фахівці підприємства регулярно відслідковують якість води в Київському водосховищі, включно з річками Ірпінь та Тетерів.

Крім того, для отримання оперативної інформації щодо якості води джерел водопостачання річки Десна відпрацьовано зв'язок з колегами з водоканалів Чернігова, Шостки, Новгород-Сіверська.

Для оперативного реагування на можливі відхилення показників підприємство завчасно формує на об'єктах необхідний запас реагентів.

У цьому році на Дніпрі та Десні, які є основними джерелами водопостачання столиці, не спостерігається значного підйому рівня води. У зв‘язку з аномально теплою погодою взимку і відсутністю значних опадів різкого підйому не очікується взагалі.

Наразі в цих річках традиційно на час водопілля відбувається підвищення нормативних показників каламутності та лужності води, вмісту заліза, окиснюваності.

На сьогоднішній день Дніпровська та Деснянська водопровідні станції працюють у штатному режимі. На Деснянській водопровідній станції збільшено дозу коагулянтів, необхідних для підготовки питної води. Питна вода, яка подається в міську розподільчу мережу водопостачання, за всіма показниками відповідає вимогам та нормативам Державних санітарних правил і норм 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

"Київводоканал завжди заздалегідь готується до роботи в повеневий період. Перед тим формується технологічний запас реагентів - коагулянту, хлору, аміачної води, флокулянтів. На період водопілля запас коагулянту для наших об'єктів складає 2,2 тис. тон", - зазначає головний технолог ПАТ "АК "Київводоканал" Інна Лавренчук.