У Кличка дали 200 млн. грн на житло для пільговиків
Програма буде передбачати співфінансування купівлі помешкань
- Київ
-
12 серпня 2020 10:07
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА.
Зокрема, відтепер програмою співфінансування на придбання житла в Києві можуть скористатись усі пільгові категорії.
"Бюджетні кошти спрямовують на оплату частини вартості житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку у столичних райдержадміністраціях. Згідно з вимогами Порядку, для громадян, які мають статус осіб, котрі захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО та членів їхніх сімей), гранична частина вартості становить 50 відсотків фактичної вартості кожного квадратного метра житла, для інших пільгових категорій – 30 відсотків", – повідомив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Сергій Мартинчук.
У столичному бюджеті для реалізації програми "Доступне житло" передбачено 208,5 млн грн. Раніше програмою користувалися тільки громадяни, які мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО та членів їх сімей), а відтепер програма стала доступною для всіх пільгових категорій.
Особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначають районні держадміністрації. Відповідні списки подають до головного розпорядника бюджетних коштів для укладення договорів (згідно з Порядком).
Щоб взяти участь у програмі, громадяни повинні звернутися з відповідною заявою до відділу обліку та розподілу житлової площі районної держадміністрації (за місцем перебування на квартирному обліку).
Нагадаємо, у Київраді проштовхнули рішення щодо звільнення мегазабудовника від сплати грошей до бюджету міста.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:45У Києві затримали чоловіка, який вистрілив у бік підтіків ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 20:53Випусник однієї зі столичних шкіл коригував масовані атаки рашистів по Києву
- 18:10Алфьоров зустрівся з колективом і представив п'ять базових напрямів трансформації УІНП
- 08:02На Київщині через повітряну атаку спалахнули пожежі, пошкоджені багатоповерхівки
- 07:01Окупанти вдарили по Києву:, постраждали щонайменше 14 людей
- 17:50Три військові підрозділи отримали ще 2350 дронів різних типів від столичної громади, — Кличко
- 16:25Брати Клички передали столичному центру реабілітації сучасні ноутбуки для лікарів та пацієнтів
- 21:18Трасу Київ-Чоп після вибуху на Житомирщині перекрили в обох напрямках
- 17:29Рейтинг BoxRec: Брати Клички та Олександр Усик – найкращі боксери за всю історію України
- 17:00 За Чернишова, якого підозрюють у хабарництві, внесли 120 млн гривень застави
- 16:10"Українська команда" передала бійцям на Дніпропетровський напрямок 12-тонну вантажівку з гідробортом Відео
- 15:24Керівник КМВА хоче примусити київську владу порушити закон, - директор безпекового департаменту КМДА про модульні укриття
- 12:30Силовики перейшли до наступного етапу тиску на столичних депутатів, щоб протиснути свого секретаря Київради, - екснардеп
- 20:16На Київщині затримали фальшивомонетників, "продукіцю" яких не розпізнавали навіть розрахункові машини банків Відео
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 17:15 Колишній керівник Броварського ТЦК володіє елітною нерухомістю та автопарком на 1 мільйон доларів, — "Слідство.Інфо" Відео
- 15:43Три методики імплантації зубів: усі нюанси Актуально
- 10:22На кордоні з Польщею в багажі у двох киян знайшли цінностей на 12 млн грн