UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кличка хочуть розширити "Китаївське городище"

Наразі пам’ятка не має загальної межі – є тільки окремо визначені межі двох ділянок
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, Департамент охорони культурної спадщини КМДА передав на погодження Міністерству культури облікову документацію щодо розширення меж пам’ятки археології національного значення "Китаївське городище і курганний могильник" задля подальшого створення археологічного парку. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Ми продовжуємо реалізацію амбітного проекту – створення археологічного парку на території Китаєва. Він має включати в себе постійно діючі розкопки, музеєфікацію, часткову реконструкцію та загальний благоустрій території. Сьогодні ми передали облікову документацію із розширенням меж пам’ятки. Далі – розгляд облікової документації Науково-методичною радою при Міністерстві культури", – розповів Валентин Мондриївський.

Своєю чергою, директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк додав, що визначення загальної межі пам’ятки унеможливить будь-які навіть потенційні спроби використовувати ці цінні території не за призначенням.

"Такий парк, до слова, міг би стати новою туристичною локацією і підвищити інтерес до Києва не лише серед внутрішніх туристів, а й іноземних. Більше того, за рівнем міжнародного значення такий археологічний парк може бути включений  у спадщину ЮНЕСКО", – сказав Олександр Никоряк.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook