У Кличка підтримують петицію про створення скверу імені Василя Сліпака

Питання щодо створення скверу можуть розглянути на засіданні Комісії з питань найменувань тільки після ухвалення Київрадою рішення про надання земельній ділянці на Андріївському узвозі статусу скверу

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати підтримали електронну петицію про створення арт-скверу на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік, передає Depo.Київ із посиланням на сайт КМДА.

Зеленій зоні мають присвоїти ім'я українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака.

Водночас, присвоєння імен фізичних осіб розглядаються лише за результатами громадського обговорення. Таким чином, для дотримання процедури, встановленої законодавством, на засідання Комісії з питань найменувань потрібно буде подати історичну або історико-біографічу довідку про Василя Сліпака, письмову згоду родичів на присвоєння імені, а також обґрунтування потреби зазначеного найменування.

Окрім того, зазначене питання може бути розглянуто на засіданні Комісії з питань найменувань тільки після ухвалення Київрадою рішення про надання земельній ділянці на Андріївському узвозі статусу скверу. Необхідно вирішити питання з фактичним землекористувачем та здійснити заходи щодо розроблення та затвердження проекту землеустрою щодо зміни категорії цільового призначення цієї ділянки.

Варто нагадати, що петицію підтримали 10086 осіб. За словами автора е-звернення Євгена Романенка, арт-сквер стане майданчиком, на якому збиратимуться і пропагуватимуть українську культуру митці та громадські діячі.

Нагадаємо, що у Києві квітами "вишили" галявину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook