ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка пояснили, у кого з киян відбиратимуть квартири за борги по комуналці

Міська влада вирішуватиме питання по заборгованості за комунальні послуги індивідуально з кожною сім’єю і накладатиме арешт на майно тільки тих, хто принципово не сплачує компослуги
Depo.
25 грудня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua
У Кличка пояснили, у кого з киян відбиратимуть квартири за борги по комуналці
У Кличка пояснили, у кого з киян відбиратимуть квартири за борги по комуналці

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Укрінформ.

"По кожній сім’ї буде вирішуватися ситуація окремо. Якщо ми дійсно бачимо, що в людей немає грошей об’єктивно, ніяких таких тиранських заходів не буде. Реструктуризація, будемо допомагати отримати субсидію, ще щось. Ми будемо старатися комплексно вирішити проблему, допомогти людині знайти джерело для розрахунків, а потім вже владнати відносини по розрахункам", - сказав Пантелеєв.

За його словами, накладання арешту на майно за комунальні борги стосується тільки тих громадян, котрі принципово не сплачують компослуги.

"До підвищення тарифів у нас недоплата щомісяця дорівнювала десь 10-12%. Тобто 10-12 % людей не сплачували своєчасно. І ці 10% ми розклали на сегменти і бачимо, що це люди не малозабезпечені, це не пенсіонери, це люди, які мають по два-три автомобілі, мають нормальні квартири, які просто кажуть, що ми не будемо платити. І картина така: є сумлінні платники при всіх там складнощах сьогоднішнього життя, а решта вважають, що можна не платити. От такі люди для нас є сьогодні опонентами", - сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що міська влада має право шляхом судового розгляду вирішувати це питання.

"Це не значить, що когось виганяють з квартири чи виселяються. Це значить, що цю квартиру не можна буде продати, подарувати, здати під заставу", - зауважив столичний чиновник.

Нагадаємо, на під’їздах столичних будинків з’явились оголошення, у яких мешканців попереджають про можливий арешт їх майна за комунальні борги.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ