У мерії тільки збагнули, що "Київавтодор" раніше не ремонтував дороги

"Київавтодор" повинен виконувати ремонт і будівництво доріг, а не бути просто замовником цих послуг

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, комунальна корпорація "Київавтодор" має стати не просто балансоутримувачем київських доріг, а потужною виробничою компанією, яка будуватиме якісні дороги та ремонтуватиме асфальтне покриття в Києві.

На цьому наголосив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, представляючи колективу "Київавтодору" нового генерального директора - Олександра Густєлєва.

"Раніше "Київавтодор" був посередником між столичним бюджетом і виконавцями послуг з ремонтування доріг, віддаючи всі роботи на аутсорсинг. Економічно ж вигідніше буде, щоб наша компанія самостійно ремонтувала столичні автошляхи, будувала якісні нові дороги та здійснювала регулярний нагляд за технічним станом мостів", - сказав він.

За словами Ніконова, на функціонування компанії вже в новому статусі цього року з міського бюджету було виділено близько 550 млн грн на здійснення капітального, поточного ремонту доріг, їхньої реконструкції, утримання та освітлення.

"Крім того, необхідно оптимізувати структуру "Київавтодору", провести атестацію його працівників, а також придбати нову сучасну техніку", - додав він та висловив сподівання, що нове керівництво виведе корпорацію на новий рівень розвитку.

Олександр Густєлєв у сфері дорожнього господарства працює з 1998 року, в тому числі: 2005-2006 рр., 2008-2009 рр. - керівник Луганського облавтодору, 2007-2008 рр. - керівник КП «ПС ШРБУ» у складі КК ".Київавтодор".

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #дороги