ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка заявили, що перерахунок за холодні батареї проведуть не всім

На перерахунок тарифу за теплопостачання у зв’язку з низькою температурою у квартирах можуть розраховувати лише мешканці тих будинків, де немає теплолічниликів
Depo.
13 січня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
У Кличка заявили, що перерахунок за холодні батареї проведуть не всім
У Кличка заявили, що перерахунок за холодні батареї проведуть не всім

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Він відзначив, що зараз по кожному будинку, де температура повітря у квартирах була нижчою норми, працює комісія.

"Ми наразі структуруємо причини того, що в квартирах близько 700 будинків зафіксовано незадовільну температуру опалення. У першу чергу, ми розроблятимемо заходи для усунення недогріву. Однак, якщо це неможливо зробити в найближчій перспективі, і на їх ліквідацію необхідні значні кошти, прийматиметься рішення про запровадження перерахунку", - казав чиновник.

"Якщо послуга не була надана в повному обсязі теплопостачальною організацією або з інших технічних причин, це може стати причиною для зменшення розміру оплати. Але мова йде лише про будинки, де відсутні прилади обліку", - додав Пантелеєв.

Пантелеєв нагадав, що лічильник фіксує фактичну кількість теплової енергії, яку витрачено на обігрів будинку.

"Тому якщо в будинку недостатня температура, то й тепла спожито менше, і нашим завданням залишатиметься розв’язання технічних проблем", – пояснив чиновник.

Він акцентував увагу на тому, що утеплення мешканцями своїх помешкань є одним із вагомих чинників досягнення оптимальної температури в квартирі.

Нагадаємо, кияни, оплачуючи спожите тепло, мерзнуть у своїх квартирах.

Київська адміністрація обіцяла провести комісійну перевірку у будинках, де в квартирах +14-15°С, для вирішення проблеми і здійснення перерахунку тарифу за опалення.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ