ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У КМДА чиновників перевірять на відповідність посадам

Працівників Департаменту транспортної інфраструктури перевірять на компетентність та відповідність займаним посадам
Depo.
13 травня 2015 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Існуюча в Департаменті кадрова політика не сприяла розвитку транспортної інфраструктури столиці. Відсутність кваліфікованих фахівців на відповідальних місцях, порушення трудової дисципліни та навіть відвертий саботаж роботи деструктивно впливали на галузь. Після декількох перевірок ми вже звільнили найбільших порушників. Найближчим часом ми протестуємо всіх співробітників Департаменту щодо їхньої професійної компетентності", - розповів Козловський.

Він додав, що за результатами перевірки у Департаменті транспортної інфраструктури будуть винесені рішення щодо кадрових змін.

Також Козловський наголосив, що транспортна галузь столиці - одна із найважливіших та найвідповідальніших сфер міського господарства, від ефективності її роботи щодня залежить обслуговування мільйонів мешканців Києва, тому перебування на ключових посадах непрофесійних та малоефективних співробітників є недопустимим.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.