У КМДА розповіли, що буде на місці знесеного ринку "Юність"
"Київблагоустрій" проводить деомонтаж незаконних МАФів на ринку "Юність"
- Київ
-
23 вересня 2021 16:34
На його місці планують висадити дерева. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Facebook-сторінку КП "Київблагоустрій".
"Тривають роботи з очищення п'яти локацій від незаконно встановлених тимчасових споруд неподалік ринку "Юність", що в Деснянському районі Києва. На сьогодні вже демонтовано понад 80 таких ТС", – йдеться у повідомленні.
Загалом заплановано демонтаж понад 100 тимчасових споруд, що раніше розміщувалися там без дозвільних документів.
"Роботи проводять демонтажні бригади нашого комунального підприємства за дорученням від Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації. Всі демонтовані споруди перевозяться на майданчики для тимчасового зберігання безхазяйного майна КП "Київблагоустрій", – уточнюють в КП.



Нагадаємо, що у липні 2021 року Київська міська рада ухвалила рішення про демонтаж монумента на честь дружби Києва та Москви. Його знесли 6 вересня.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:22Генеральне прибирання перед здачею квартири Актуально
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 20:14В Києві частково перекриють один з ключових проспектів
- 16:50 Українці зможуть скористатися 3 тис. безоплатних кілометрів на поїздки "Укрзалізницею", — Зеленський
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:54Поліція вилучила записи з відеокамер у столичному ТЦК, де помер мобілізований
- 10:40Повідомлено про підозру рашисту, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі, - ОГПУ
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 18:01 У Києві на сортувальному центрі "Укрпошти" вибухнула посилка: є поранені
- 16:11КМДА: Кошти на мобільні укриття виділені, пошук житла для постраждалих від обстрілів триває постійно
- 09:10Внаслідок ворожої атаки на Київщину у Борисполі є влучання в будинок ФОТО
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 18:06Понад 400 учасників, стартап-пітчинг і цінний досвід: у Києві успішно провели New Food Summit 2025 ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:32 На Росії ліквідовано підполковника поліції, причетного до воєнних злочинів на Київщині, - ГУР Відео
- 19:03Місцеве самоврядування України має унікальний досвід допомоги армії та забезпечення життя громад в умовах війни, яким поділиться з ЄС,— Кличко
- 18:19Фонд Андрія Матюхи продовжує підтримувати навчання українських енергетиків домедичній допомозі: черговий тренінг пройшов у Києві ФОТО
- 18:13Віталій Кличко: В українських містах буде створено Громадські асамблеї за європейським зразком ФОТО
Сектор

