У мерії хизуються, що вже дві тисячі киян їздять у автобусах-тролейбусах за транспортною картою

Мова йде про дослідну експлуатацію єдиного електронного квитка

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, у столиці триває дослідна експлуатація єдиного електронного квитка. Так, вже сьогодні оплатити проїзд в будь-якому комунальному громадському транспорті можна за допомогою єдиного квитка, транспортної картки Kyiv Smart Card, Картки киянина, паперового квитка з QR кодом або QR кодом, згенерованим у кабінеті киянина. Для того, аби здійснити оплату у салоні наземного транспорту потрібно піднести картку або квиток до валідатора, а в метрополітені – до зчитувального пристрою на турнікеті.

На сьогодні придбали та користуються транспортною карткою Kyiv Smart Card вже близько 2 тисяч киян.

"Станом на 13 лютого 2019 року весь наземний муніципальний транспорт уже обладнано бортовими комп'ютерами та валідаторами. Валідаторами обладнано 1326 одиниць наземного транспорту. У 68 вестибюлях київського метрополітену модернізовано 76 турнікетів – вони позначені надписом Kyiv Smart Card. Згодом до сплати проїзду ми плануємо під'єднати й розрахунок банківською карткою", – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Він розповів, що придбати Kyiv Smart Card вже можна на станціях метро "Хрещатик", "Театральна", Майдан Незалежності", "Акедеммістечко", "Лісова", "Арсенальна", "Теремки", "Видубичі", "Сирець" та "Почайна". Продаж на інших станціях метро планують розпочати найближчим часом.

Наразі поповнити картку можна в Особистому кабінеті киянина (https://my.kyivcity.gov.ua/), в касах вказаних десяти станцій метрополітену та у боксах самообслуговування Ibox.

Як підкреслив директор Департаменту, дослідну експлуатацію е-квитка планують закінчити восени цього року, до того ж часу пасажири можуть користуватися і жетонами, і талонами для проїзду у наземному транспорті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook