UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У метро зловили купу містян, які безкоштовно їздили за чужою Карткою киянина

Деякі пасажири просто брали Картку киянина у знайомих, щоб не сплачувати за проїзд
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Київського метрополітену.

Зокрема, у рамках перевірок документів для пільгового проїзду у столичному метрополітені, фахівці підземки виявили неодноразові порушення. Зокрема картки Киянина передавались власниками іншим особам для здійснення проходу, що є порушенням законодавства.

Наразі користуватися підземкою безкоштовно може 31 категорія пільговиків, а це 25% пасажирів. Норми передбачають використання оригіналу передбаченого документа власником, якщо пільга загальноукраїнська, та Картки киянина, якщо пільга надана містом.

Передача документів чи Карток киянина стороннім особам, які не мають пільги, є порушенням. При виявлені таких випадків відповідна картка блокується на певний час і власник оплачує проїзд на загальних підставах.

"Закликаємо пасажирів пільгових категорій відповідально ставитись до використання права безкоштовного проїзду. Також просимо батьків перевіряти у школярів столиці наявність дійсного учнівського квитка для уникнення непорозумінь. Нагадуємо, що за відсутності документа проїзд оплачується за встановленим тарифом", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, щоб отримати "Картку киянина" не потрібно підписуватися на додаткові послуги банку.

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook