ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міськлікарні Києва прооперували двох постраждалих при пожежі на нафтобазі

У міськлікарні Києва прооперували двох постраждалих при пожежі на нафтобазі під Києвом
Depo.
10 червня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив головлікар другої київської клінічної міської лікарні Анатолій Воронін, передає Київ.depo.ua.

"З моменту виникнення пожежі в місті Васильків у нас на лікування в нашу установу надійшло 5 постраждалих. З низ 2 - це співробітники цієї компанії, і 3 - це наші рятувальники, які брали участь у гасінні пожежі. Один пацієнт, який є працівником цієї компанії - у вкрай важкому стані, там до 50% опіків і всі вони досить глибокі. Вчора виконано одне оперативне втручання і в подальшому він теж потребує оперативних втручань. Серед рятувальників один постраждалий, що вимагає оперативного втручання, воно сьогодні виконано на кистях верхніх кінцівок. Всі інші потерпілі - це ті, які потребуватимуть лише в медикаментозному лікуванні", - заявив головлікар лікарні Воронін.

Також вчора в лікарню був доставлений п'ятий постраждалий.

"Вчора до нас було звернення, це 5-й потерпілий. Він може проходити лікування в амбулаторних умовах. Приходить до нас за наданням перев'язок та іншої медичної допомоги", - зазначив головлікар.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.