У листопаді "зникне" столичний Шулявський шляхопровід (ФОТО, ВІДЕО)

Шулявський шляхопровід готують до знесення. Це трапиться 3-4 листопада

Перед водіями, які щодня їдуть на Шулявку, стоїть завдання вивчити схему об'їзду. Адже популярний шляхопровід закриють на 1,5 року, поки не зведуть новий, повідомляє Depo.Київ з посиланням Вечірній Київ.

"Звичайно, в перші дні буде пекло на дорогах, але, сподіваємось, не довго. Зараз розставлятимуть дорожні знаки й нові світлофори для об'їзду транспортом будівельної зони. Переобладнали вже контактну мережу для тролейбусів. Машини поїдуть по вулицях Нестерова, Цедика, Гарматній та Виборзькій", - сказав головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" Олександр Здольник.

Додамо, що в найближчі дні будуть зносити кіоски, які ще залишилися біля станції метро "Шулявська".

А будівельники тепер зайняті тим, що переносять й розширюють зливову каналізацію, водогін, телефонні й електрокабелі.

"Демонтувати Шулявський шляхопровід будемо повністю. Першим знесемо прогонові споруди, опори, потім і фундамент до ростверків. Поле з паль (частину фундаментів) доведеться покинути. Є висновок експертизи, що старі фундаменти не придатні для нових сучасних й майбутніх навантажень. Замість старих тут встановлять нове пальове поле", - додав Здольник.

Під час всіх цих робіт проспект Перемоги не перекриватимуть для транспорту повністю, тільки частково обмежуватимуть рух по одній смузі.

Нагадаємо, що реконструкція Шулявського шляхопроводу коштуватиме 830 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook