У поліції підтвердили, що вони разом з СБУ в погоні на Київщині затримали серійного викрадача авто
Спецоперація проходила сьогодні зранку у Київській області
- Київ
-
5 березня 2020 16:03

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу поліції Київщини.
Зокрема, оперативники управління карного розшуку поліції Київщини та співробітники Служби безпеки України отримали інформацію про те, де переховується зловмисник. Однак йому вдалося сісти за кермо автівки і втекти, пошкодивши при цьому поліцейські машини, що були припарковані поруч.
Працівники поліції відразу почали переслідувати втікача. У затриманні брали участь працівники Управління карного розшуку поліції Київщини, співробітники СБУ, наряди патрульної поліції, співробітники Бориспільського відділу поліції та бійці КОРДу. Поліцейським невдовзі вдалося заблокувати рух автівки втікача. Однак він вийшов зі зброєю в руках і зробив кілька пострілів угору. Чоловік не підпускав поліцейських, погрожуючи себе вбити.
Поліцейські зробили усе можливе, щоби обеззброїти чоловіка. Вони вели перемовини зі зловмисником і змусили його здатися. Завдячуючи професійності та злагодженості дій працівників поліції знешкоджено небезпечного озброєного зловмисника.
Затриманий відповідатиме не тільки за скоєні незаконні заволодіння елітних авто, а й за незаконне зберігання зброї, скоєння ДТП та за насильство щодо працівника правоохоронного органу.
Читайте також: Водій скоїв наїзд на копа і почав тікати: Подробиці про "гонщика" у Борисполі
Нагадаємо, Нагадаємо, сьогодні, 5 березня, у місті Бориспіль Київської області правоохоронці зупинили авто, на якому на шаленій швидкості їздив чоловік.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:57Київ спрямував на захист об'єктів інфраструктури вже 2,7 млрд грн, - Кличко
- 19:46"Слуги" в Київраді проігнорували звернення до президента щодо звільнення голови РДА, який напав на жінку, – Кличко
- 18:29 Дуже продуктивна розмова: Зеленський зателефонував Трампу та обговорив можливості посилення ППО
- 16:47Начальник КМВА Ткаченко освоїв мільйони на захист Києва від шахедів і провалив президентську програму "Чисте небо", — екснардеп
- 14:44Ексголова сільради з Київщини провів махінації із землями на суму у понад 1,9 млн грн
- 14:16Через анонімне повідомлення про замінування Укрзалізниця екстренно зупинила три потяги
- 12:40ТЕЦ Києва мають захист згідно вимог Генштабу, а заяви про зворотнє - політична маніпуляція, - КМДА
- 12:16У Києві знайшли мертвим підприємця та криптоблогера
- 23:14 Лівий берег Києва знову зі світлом, — ДТЕК
- 17:05Українське радіо оголосило авторку цьогорічного Радіодиктанту національної єдності
- 11:20У двох областях введено екстрені відключення світла, - ДТЕК
- 09:01На Київщині — знеструмлення у двох районах через нічну повітряну атаку
- 08:21Нічна атака на Київ: Лівий берег залишився без світла
- 07:02Російська армія масовано вдарила по Києву, постраждали 9 людей
- 20:20Батьки з Київщини загубили у лісі 2-річного сина
- 19:45Очищення триває: Затримано співробітника БЕБ, якого підозрюють у державній зраді
- 19:32Привид Курченка. Як Віктор Гольдьський отримав контроль над медіа колишнього УМХ
- 16:10Кличко: На сесії Київради розподілили додаткові 4 млрд для військових підрозділів та збільшили допомогу родинам захисників
- 14:18Третє Бієнале цифрового мистецтва в Києві досліджує травми війни та відродження, екологічні й політичні виклики та місце штучного інтелекту