ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столичних житлових будинках облаштують дитсадки

Сьогодні понад 13 тисяч діток перебувають в електронній черзі
Depo.
27 квітня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Цього року ми приймаємо також дітей із зони АТО та Криму, вже влаштовано 2710 малят до навчальних закладів поза чергою. Ми усвідомлюємо, що є вимога часу розширювати мережу. Зараз ми переглядаємо договори оренди і повертаємо ті приміщення, що використовувались не за своїм цільовим призначенням. Загалом у столиці 57 таких ДНЗ. Більш того, міська влада за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка звернулася до Міністерства охорони здоров'я та отримала згоду на відкриття дитячих садків у вбудованих приміщеннях житлових будинків. Зараз дуже багато будується житла, саме перші поверхи часто є нежитловою забудовою і здаються в оренду, тому ми пропонуємо створити такі невеличкі дитячі садки", - зазначила заступник голови КМДА.

Вона також звернула увагу, що для таких цілей будуть обиратися тільки ті новобудови, біля яких є відповідна інфраструктура та які відповідають вимогам для створення ДНЗ.

Крім того, Старостенко додала, що міська влада підтримує створення приватних навчальних закладів, у тому числі утворення приватних дитячих садків, розвиває державно-приватне партнерство в освітній галузі.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.