До поминальних днів у столиці приберуть усі кладовища

Загалом комунальники планують вивезти тисячі кубічних метрів сміття
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, заплановано прибрати 468,46 гектари територій і вивезти понад 3,3 тисячі куб. м сміття та будівельних відходів, які часто залишають відвідувачі або суб’єкти господарської діяльності, що встановлюють пам’ятники. 

На міських кладовищах під час підготовки до поминальних днів необхідно обробити аварійні дерева, кронувати їх та зняти омелу, благоустроїти 454 військових поховань, підготувати та здійснити запуск 70,3 км поливального водопроводу, відремонтувати та пофарбувати 17516 кв. м огорож, воріт, хвірток, бордюрів, громадських вбиралень та 654 контейнери для сміття.

Для оперативного та якісного виконання цих завдань, належного санітарного стану та благоустрою кладовищ, військових поховань і меморіалів рішенням Колегії доручено головам районних державних адміністрацій надати необхідну допомогу людськими та матеріальними ресурсами і технікою.

Крім того, під час проведення поминальних днів на міських кладовищах буде організовано роботу додаткових маршрутів наземного пасажирського транспорту з метою забезпечення належного рівня перевезень пасажирів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook