ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці не працює 70 бюветів, хоча гроші на їхній ремонт є

Комунальники вирішили відремонтувати бювети, які не працюють
Depo.
14 квітня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Хрещатик".

Лише 5 бюветів є такими, котрі неможливо відновити. Ремонт інших свердловин - у розпалі. Про це в ексклюзивному коментарі «Хрещатику» розповів голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Клюс:

«Цього тижня, на підставі протокольного рішення, яке ми надали профільному Департаменту з питань житлово-комунальної інфраструктури, ми отримали перелік з 69 бюветів, які не працюють. На підставі цього буде розроблено графік введення їх в експлуатацію, окрім тих 5 бюветів, котрі, за отриманою нами інформацією, відновленню не підлягають. Але це лише 5 свердловин. І, я думаю, до 1 травня нарешті вони зобов'язані зробити цю роботу, тим більше, що в бюджеті ми заклали 7,5 млн грн саме для проведення ремонту та будівництва нових бюветів. Тобто кошти є. І результат тепер буде залежати від організаційної роботи людей, які відповідають за це».

«Хрещатик» поцікавився, чи пан Клюс сам користується бюветом: «Дуже рідко, але біля мене бювет є, і він працює. Я вважаю, що вода з бювета краща, ніж проточна вода з водомережі».