ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці виявлено більше 15 тисяч літрів сурогатного алкоголю

Вилучене міліцією фальсифіковане спиртне тягне на понад мільйон грн
Depo.
22 травня 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу міліції Києва.

Зокрема, Підпільний склад для зберігання, а також фасування сурогату виявлено в Солом'янському районі. Правоохоронцями вилучено майже 16 тисяч літрів рідини із запахом спирту, а також декілька бочок із коньячною сумішшю.

Протягом двох місяців працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ) ГУМВС України в м. Києві спільно з колегами Солом'янського та Дарницького райуправлінь документували злочинну діяльність групи осіб з виготовлення сурогатного алкоголю. В результаті їхньої роботи на території гаражного кооперативу виявлено два бокси, в яких зберігався та виготовлявся підроблені спиртні напої.

В першому гаражі ділки зберігали 72 бочки об'ємом по 200 літрів кожна прозорої рідини із запахом спирту. В другому - оперативники виявили шість таких самих бочок. Також там знаходились три бочки об'ємом по 200 літрів коричневої рідини із запахом коньячної суміші, а також підпільний цех з її виробництва.

За попередніми даними оперативників, недоброякісний коньяк фасували у меншу тару та збували оптовими партіями в місцях роздрібної торгівлі.

У гаражних боксах «підприємці» зберігали барвники, цукровий солод та інші інгредієнти для виготовлення коньячної суміші. Лійки, шланги, порожні бочки, пластикові 5-ти літрові бутлі - також використовувалися для виготовлення фальсифікату.

Міліціонери, у ході проведення слідчих дій виявили та вилучили продукції на суму понад один мільйон гривень. Кількість сурогату також вражає - більше 16 тисяч літрів рідини із запахом спирту, з якої відібрано зразки для проведення експертного дослідження. Вилучену продукцію передано на відповідальне зберігання.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.