ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці встановлять меморіальні дошки героям Небесної сотні

У столиці встановлять низку меморіальних дошок на честь Героїв Небесної сотні та киян, що загинули в антитерористичній операції на Сході країні
Depo.
10 квітня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сайт міської влади, передає depo.ua.

Зокрема, меморіальні дошки встановлять на честь Героїв Небесної сотні Юрія Поправка (на вул. Юності, 4), Віктора Швеця (на фасаді ЗОШ № 98, вул. Микитенка, 7) та Дмитра Максимова (на фасаді школи № 223 у Святошинському районі).

Крім того, вшанують пам'ять Євгена Яцини, якій загинув у зоні АТО під час захисту Донецького аеропорту, встановивши на його честь меморіальну дошку на фасаді школи № 53 на вул. Б. Хмельницького, 16/18.

Також встановлять меморіальні дошки на честь полеглих у зоні АТО Олега Міхнюка (вул. Сім'ї Сосніних, 15-А), Андрія Єременка (вул. Тулузи, 6-А), Юрія Литвинського (фасад гімназії №117), Олега Войтенка (фасаді школи №255), Євгенія Зеленського (вул. Трутенка, 3-Г та на фасаді школи №148 ім. Івана Багряного).

На території парку "Перемога" планують встановити пам'ятний знак з іменами прикордонників, які загинули під час проведення АТО.